OKAZJA! Biblia za 12zł!

12 zł za Biblię to niewątpliwie okazja. Przykładowo drukowany egzemplarz Biblii Tysiąclecia kosztuje ok. 75zł, czyli ponad sześciokrotność tej ceny.
Wyobraź sobie teraz, ile kosztowałby drukowany egzemplarz zawierający teksty oryginalne i przekłady? Zapewne sporo, a tymczasem w internecie masz do niego dostęp za darmo.

Chciałbym Ci zaoferować roczną opłatę za korzystanie ze strony, w wysokości 12zł, czyli zaledwie 1zł/miesiąc. Opłata jest całkowicie dobrowolna, bo strona jest i w dalszym ciągu będzie dostępna za darmo dla wszystkich. Celem opłaty jest jedynie pomoc w dalszym utrzymaniu i rozwoju strony.

Jeśli zastanawiasz się po co płacić 12 zł za coś, co jest za darmo dostępne w internecie, to pomyśl, że bez Twojego wsparcia ta darmowa strona może kiedyś zniknąć, tak jak wiele innych darmowych stron przed nią. Na szczęście nie ma obecnie takiego zagrożenia, ale prawdą jest, że tworzenie utrzymanie i rozwój strony pochłania zarówno czas, jak i pieniądze. Dorzucając więc swoją małą cegiełkę, pokazujesz, że doceniasz moją pracę oraz wspierasz dalszy rozwój strony.
Dlaczego 12zł? Bo w skali roku to zaledwie 1zł/mc, a więc kwota która raczej nie nadszarpnie Twojego budżetu. Oczywiście mile widziane są wpłaty w dowolnej kwocie: od symbolicznej złotówki, aż do ...... :)
Jeśli więc interesuje Cię wsparcie strony, poniżej znajdują się dane do przelewu:

mBank: 90 1140 2004 0000 3402 4115 4030
Wiesław Marucha, ul. Kańskiego 2i/1, 81-603 Gdynia
(w tytule przelewu wystarczy, że podasz swój email - umożliwi to późniejszy kontakt)

lub poprzez system PayPal:

Pośrednio wspierasz też stronę, popularyzując ją wśród znajomych, na portalach społecznościowych, forach dyskusyjnych itp.