Wesprzyj stronę biblia-internetowa.pl

Jeżeli uważasz, że strona jest potrzebna, przydatna, ciekawa. Jeżeli często ją odwiedzasz... a może dość rzadko, ale popierasz ideę stworzenia takiej strony, zachęcam Cię do jej wsparcia.
Strona została stworzona całkowicie niekomercyjnie, z chęci zrobienia czegoś pożytecznego, podzielenia się swoją wiedzą i umiejętnościami. Na jej stworzenie poświęciłem dużo czasu, ale strona internetowa, to również koszty związane z jej bieżącym utrzymaniem, a także potrzeba funduszy na dalszy rozwój. Brak funduszy powoduje, że wiele ciekawych stron któregoś dnia znika z internetu, inne od lat się nie rozwijają, a jeszcze inne się komercjalizują i zostają zaśmiecone mnóstwem banerów reklamowych.
Nie ma obawy, że ta strona kiedyś zniknie, ale nie chcę też jej zaśmiecać reklamami, dlatego Twoja cegiełka ma duże znaczenie dla jej utrzymania i dalszego rozwoju.
Mile widziana jest każda kwota. Jeżeli możesz wpłacić 10 lub 20 zł to świetnie, ale jeżeli wpłacisz jedynie symboliczną złotówkę, to też masz swój udział w finansowaniu strony.

Wsparcia strony możesz dokonać poprzez wpłatę na konto bankowe:

mBank: 90 1140 2004 0000 3402 4115 4030
Wiesław Marucha, ul. Kańskiego 2i/1, 81-603 Gdynia
(w tytule przelewu wystarczy, że podasz swój email - umożliwi to późniejszy kontakt)

lub poprzez system PayPal:

Pośrednio wspierasz też stronę, popularyzując ją wśród znajomych, na portalach społecznościowych, forach dyskusyjnych itp.